Успешно приключи вторият етап на Националната програма „Млади учени и постдокторанти – 2“ в Селскостопанска академия

Селскостопанска академия отчете резултатите от приключването на втория етап на Националната програма ”Млади учени и постдокторанти – 2“ за периода 2024-2025 година. Програмата е приета с Решение на Министерски съвет № 206 от 7 април 2022 година с основна цел привличане и задържане на висококвалифицирани кадри в научните институти на Република България. През отчетния период…